Gazeta10

Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit

Ylli Limani, një nga këngëtarët më të njohur të momentit, ka preferuar që ditët e nxehta të verës t’i kalojë në një nga destinacionet më të frekuentuara, në Green Coast.

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi me shpejtësi një foto, ku Ylli shihej në shoqërinë e një bjondeje simpatike, duke ngjallur kuriozitet tek fansat e tij.

E teksa shumë pyesnin se kush është vajza misterioze, ne ju kemi zbuluar emrin. Bukuroshja që shoqëronte Ylli Limanin në plazh është Dora Kryeziu.

Dhe për të gjitha vajzat që u mërzitën që Ylli Limani është në një lidhje, duam tju qetësojmë e tu themi se Dora nuk është e dashura e tij, por e dashura e shokut të Yllit.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë