Gazeta10

Zhaklin Lekatari refuzon të flasë për Luiz Ejllin në një emision

Zhaklin Lekatari është një personazh që komentohet shumë për deklaratat që bën.

Gazetarja e njohur ka qenë e ftuar së fundmi në një intervistë në ‘E diell’ me Ronaldo Sharkën, ku ka sqaruar të gjitha.

Ajo mes tjerash është pyetur edhe për disa personazhe të Big Brother VIP Albania 2, ku edhe ishte opinioniste.

Teksa u pyet për Luiz Ejllin, ajo e ka injoruar duke thënë se ka qenë thjesht një banor i Big Brother VIP Albania 2.

Zhaklin nuk pranoi të thoshte asnjë fjalë më tepër, meqë ka qenë një kritikuese e madhe e tij dhe Kiarës në BBVA.

E njëjta gjithashtu tha se nuk e njeh Efi Dhedhes dhe se i duket si Elvana Gjata apo Dhurata Dora.

Kujtojmë që Luiz Ejlli u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother, ku nisi lidhjen me Kiara Titon dhe tani po presin të bëhen prindër.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat