Gazeta10

Aksident i rëndë trafiku në Qeskovë Klinës, dy persona të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para disa orësh në fshatin Qeskovë në Klinë.

Sipas informacioneve të para, dy persona kanë pësuar lëndime trupore, teksa shihet se edhe një veturë me dëme të mëdha materiale.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ku janë kryer ekzaminimet e nevojshme, teksa të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë