Gazeta10

Alarm për bomba të vendosura në disa gjykata në Podgoricë

Mëngjesin e sotëm  Gjykatat Themelore, ajo e Larta, e Apelit dhe ajo Kushtetuese në Podgoricë në Mal të Zi janë kërcënuar me bombë. Bëhet fjalë për për mjete shpërthyese të vendosura në objekte, njofton policia për portalin M.

Punonjësit nga këto ndërtesa janë evakuuar.

Policia ndodhet në terren dhe po kontrollon sigurinë e godinave.

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët