Gazeta10

Alba ua heq kurreshtjen të gjithëve, publikon foto në bikine nga plazhi

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Alba Vukaj pas një periudhe të gjatë me angazhime ka gjetur kohën për pushime.

Alba është nën shoqërinë e familjes së saj ku destinacionin e duhur për pushime kanë zgjedhur Meksikën, shkruan kosovarja.

Bukuroshja ka publikuar disa foto ku shihen në bikine andaj komentet nga ndjekësit ishin nga me të ndryshmet.

Mesa duket ajo po e shijon pafund këtë pushim dhe e përmbushur me personat e zemrës.

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë