Gazeta10

Aliu inspekton punimet në rrugën Kijevë-Dollc

Ministri i Infrastrukturës, Liburn Aliu, ka inspektuar punimet në rrugën Kijevë-Dollc.

Ai ka parë nga afër punimet që po zhvillohen në këtë segment.

“Jemi të lumtur që tashmë është vënë në rrugën e duhur me intensifikimin e punimeve, si edhe sanimin e çdo problemi eventual gjatë rrugës”, ka shkruar ndër të tjera Aliu.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë