Gazeta10

Arrestohet një person në Prishtinë, sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar seksualisht një grua, shtetase të huaj.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar, teksa bëhet e ditur se rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Në raportin 24 orësh, policia rastin e ka cilësuar si “sulm seksual”./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur