Gazeta10

Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Siç mëson “Prive”, modelja Arta Nitaj është shtatzënë dhe po pret fëmijën ë saj të parë.

Burimet pranë saj kanë zbuluar Nitaj është disa muajshe shtatzënë dhe po pret një djalë.

Bëhet e ditur se ajo po qëndron në Tiranë në këtë kohë.

Kujtojmë se ish-aktorja e “O Sa Mirë” tash e sa kohë është “zhdukur” nga syri i publikut dhe nuk është aktive as në rrjetet social.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë