Gazeta10

Begaj në Kosovë për 25 vjetorin e çlirimit, me Osmanin dalin në Parkun e Gërmisë

Presidentja i Shqipërisë, Bajram Begaj ka ardhur në Kosovë për 25 vjetorin e çlirimit të vendit.

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani publikoi në Facebook disa fotografi së bashku me homologun e saj shqiptar.

“Me Presidentin Begaj në prag të Ditës së Çlirimit, përvjetorit të rëndësishëm të popullit tonë, të cilën do ta shënojmë bashkë!🇽🇦 “, shkroi Osmani në një postim në Facebook.

Në fotografitë e publikuara nga Osmani, të dy duken shumë të disponuar gjatë një ecjeje në Parkun e Gërmisë, ku takuan e përshëndetën disa qytetarë./Gazeta10

NË FOKUS

arlind-gashi1
Rast i rëndë: U godit nga vetura në parkingun e një pompe, zbardhen detaje të reja për vdekjen e Arlind Gashit
Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
Vrasjee
Rrahja mes familjarëve në Shtime përfundon me fatalitet, vdes njëri nga anëtarët
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare