Gazeta10

Berisha me të qeshura: Më shumë po promovojmë në CNN se në Kanal10

Drejtori i Finnish School, Alejtin Berisha në emisionin “Gallatë me Arben Ahmetin” ka treguar edhe për të arriturat e universitetit UNIVERSUM.

Ai duke qeshur tha se më shumë po promovojmë në CNN se sa në Kanal10, raporton Gazeta10.

“Më shumë po dalim në CNN se sa në Kanal10, jemi bëtë si të shtëpisë, janë bërë tri vite që dalim rregullisht, CNN i ka disa video 90 sekondëshe që promovon kauza të ndryshme institucione të ndryshme, dhe aktivizëm të shoqërisë civile, i kemi marrë 30 mijë sekonda që nëse i kishim paguar kishte kushtuar 105 milionë dollar, tha ai.

Ai ka treguar se CNN i ka kontaktuar ata vetë pasi i kishin parë aktivitetet e fëmijëve nga Finnish School./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua