Gazeta10

“Boll pamë skena e përleshje në Kuvend” – Batusha: Boksat në parlament si keni pa kurrë nga VV-ja

Deputeti i VV-së, Agon Batusha në emisionin Info 10 ka thënë se ka deputet që në të kaluarën kur kanë qenë ministra kanë shfrytëzu miliona euro.

Sipas tij tani të njejtit po shesin moral si duhet mu luftu korrupsion, raporton Gazeta10.

“Ka deputet që kanë shfrytëzu miliona kur kanë qenë ministra e tash ata vinë dhe sot na shesin moral qysh duhet mu luftu korrupsioni”, tha ai.

Batusha shton se në Kuvend asnjëherë nuk është parë një përleshje fizike nga Vetëvendosja.

“Boll kemi parë skena në Kuvend edhe përleshje fizike, ministri e qiti vetëm një dosje mos me i ra uji kryeministrit që është gjestë normal, por boksat në parlament kurrë si keni parë prej Vetëvendosjes, kontaktin fizik në parlament kurr se kemi tentu”, tha deputeti në Info10./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej