Gazeta10

Brenda banesës së dëshmorëve Fazliu (Foto)

Pjesëtarë të Dhomave të Specializuara dhe të Zyrës së Prokurorit të Specializuar të Kosovës, kanë realizuar sot një bastisje në banesën e familjes së heronjve Fahri e Bahri Fazliu.

Bastisja ka nisur në orët e mëngjesit ndërsa, avokati i familjes Fazliu tha se nuk është sekuestruar asgjë, ndërsa si këtë basitjse e ka cilësuar si të kotë.

“Dhomat e Specializuara kanë realizuar një bastisje në shtëpinë e heronjve kombëtar Fahri e Bahri Fazliu dhe me këtë rast janë munduar, kinse të sekuestrojnë prova të cilat atyre ju nevojiten mirëpo ata nuk kanë sekuestruar asnjë provë të vetme dhe se ka qenë një bastisje e kotë dhe humbje kohe”, ka deklaruar avokati.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri