Gazeta10

Casemiro te United mund të ndodhë, vetëm nëse Real Madridi merr ofertë prej 70 milionë eurove

Manchester United po punon në prurjet e reja në skuadër, raporton Gazeta10.

Së fundmi, “Djajtë e Kuq” e kanë vënë në shënjestër mesfushorin e Real Madridit, Casemiron.

Mediumi spanjoll “Radioestadio Noche” raporton se nëse oferta e Manchester United për Casemiron e kap vlerën e 70 milionë eurove, ajo ofertë do të shqyrtohet nga kampionët në fuqi të Spanjës.

Mesfushori Brazilian erdhi te Real Madridi në vitin 2013, nga Sao Paolo.

Ai ka kontratë me “Los Blancos” deri në vitin 2025 dhe vlera e tij në treg është rreth 40 milionë euro.

Manchester United nuk po kalojnë nëpër një formë të mirë dhe janë duke tentuar të afrojnë lojtarë të rinj deri në fund të afatit kalimtar veror. /Gazeta10/

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri