Gazeta10

Dardan Krivaqa alivanoset gjatë seancës së rigjykimit për vrasjen e Marigona Osmanit (VIDEO)

Dardan Krivaqa në seancën e sotme të rigjykimit për vrasjen e Marigona Osmanit është alivanosur.

Ekipi i Klan Kosovës ishte aty dhe atij menjëherë i ishte dhënë ndihma mjekësore dhe seanca ka vazhduar.

Ndër tjera, në seancë ndodhi një debat mes babait të Marigona Osmanit dhe avokatit të Dardan Krivaqës.

Krivaqa sot kishte deklaruar se ai dhe e ndjera ishin përdorues të substancave narkotike.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë