Gazeta10

“Dikur lahej vetëm Radojçiç”, pamje nga liqeni i Ujmanit i mbushur me vizitorë shqiptar

Liqeni i Ujmanit është një liqe artificial i cili shtrihet në pjesën veriperëndimore të Kosovës dhe një pjesë e tij shtrihet në territorin e Serbisë.

Ky liqen derisa nuk ishte konfiskuar shtëpia e Radojçiçit ishte i zbrazët, raporton Gazeta10.

Pas konfiskimit të pronave të Milan Radojçiçit, ky vend është i mbushur me vizitorë shqiptar.

Më poshtë mund të gjeni pamje nga Liqeni i Ujmanit, pamje mjaftë mahnitëse./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?