Gazeta10

Disa makina të KFOR-it kthehen mbrapshtë në afërsi të Bërnjakut (VIDEO)

Disa makina të KFOR-it janë kthyer mbrapshtë në një rrugë në afërsi të pikës kufitare të Bërnjakut, raporton Gazeta10.

Kanal10 ka pamjet e këtij momenti.

Kujtojmë se ende po vazhdon largimi i ngadalshëm i barrikadave të vendosura mbrëmë nga strukturat atje në shenjë kundërshtimi ndaj përpjekjes së Qeverisë së Kosovës për vendosjen e reciprocitetit me Serbinë për targat dhe letërnjoftimat. / Gazeta10

Këtu keni videon:

https://fb.watch/eDyHKdmttL/

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë