Gazeta10

Dyshohet se është plagosur rëndë një djal i ri në Prizren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Prizrenit, raporton Gazeta10.

Persona të panjohur sipas dëshmitarëve kanë plagosur një djal të ri në veturë pastaj e kanë lënë në rrugë.

Gjendja e të plagosurit sipas personave që kanë qenë në vendin e ngjarjes është e rëndë.

Gazeta10 ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare./Gazeta10

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë