Gazeta10

“E mira s’do fjalë’, Violetë Kukaj e kënaqur me ndryshimet e mëdha në pamje

Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, raporton gazeta10.

Krahas muzikës, Violeta është goxha aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga me të ndryshmet.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit. E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara mirë, Violeta po shkëlqen në këtë pamje.

Edhe pse i ka mbushur 52 vjet, këngëtarja pas ndërhyrjeve që ka bërë po duket si çikë e re.

“E mira s’do fjalë’, ka qenë përshkrimi që Violeta i ka bërë kësaj fotografi. /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa