Gazeta10

Edona James thyen një rekord, po i ndodh mrekullia jashtë BBVK-së

Edona James vjen me rekord, bëhet banorja e parë me 1 miliard shikime në ‘TikTok’

Edona James është shikuar mbi 1 miliard herë në TikTok.

Që nga fillimi i Big Brother VIP Kosova ajo ka arritur të ketë popullaritet të madh duke çuar numrin e “hashtags” deri në 1 miliard.

Në momentin që hyni në këtë rrjet social dhe kërkoni emrin e saj e gjeni këtë numër.

Video të ndryshme të shkëputura nga momente brenda shtëpisë kanë arritur shifra të ndryshme dhe mijëra komente duke bërë kështu që Edona të jetë njëra prej banoreve më të komentuara dhe e para që arrin këtë shifër.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua