Gazeta10

Enis Bardhi pranë kalimit te kampioni i Turqisë 

Mesfushori me prejardhje shqiptare, Enis Bardhi, është pranë kalimit te skuadra e Trabzonsporit.

Mediumi spanjoll “MARCA”, raporton se marrëveshja mes Levantes dhe Trabzonsporit është arritur dhe Bardhi do të kalojë te kampioni i Turqisë për shumën e tre milionë eurove.

Reprezentuesi maqedonas, do të nënshkruajë kontratë trevjeçare me ekipin turk dhe në ditët në vazhdim do ti nënshtrohet edhe testeve mjekësore.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
337396267_2556707847803320_5631195340894130427_n
“Gjendja i është keqësuar”, Gazetarja kosovare kërkon ndihmë për shërimin e bashkëshortit