Gazeta10

Florian Marku merr humbjen e parë, boksieri shqiptar mposhtet nga britaniku

Florian Marku ka pësuar humbjen e parë në karrierë nga Chris Kongo.

Marku qëndroi dhjetë runde, por u mposht nga Kongo pas vendimit të gjqytarëve.

Boksieri shqiptar në boksin profesionist tani ka 13 fitore – prej tyre tetë me “nokaut”, një barazim dhe një humbje.

Ndërsa, Chris Kongo tani ka 15 fitore e dy humbje në boksin profesionist.

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët