Gazeta10

Ftofja vetës me pak pare!

Kur jemi brenda ditëve më të nxehta të vitit në Kosovë, nevoja për freski po shtohet në vazhdimësi.

E për freskinë tuaj kësaj radhe është përkujdesur BINAKU.

Kompania e cila merret me shitjen, montimin dhe servisimin e klimave në vend dhe jo vetëm ka publikuar ofertën e re me çmimet më ekonomike në treg.

Bëhet fjalë për tre lloje të kondicionerëve të cilët do të ishin zgjidhja ideale për freskinë e ambienteve ku qëndroni.

Teknologjia e përdorur në prodhimin e këtyre kondicionerëve bën që shpenzimet e energjisë elektrike të jenë shumë të ulëta.

Më poshtë gjeni ofertat:

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat