Gazeta10

Gëzuar Viti i Ri, 2023! 

Akrepat e orës i dhanë fund ditëve të 2022 duke startuar shpresën për një vit më të mirë, më të qetë dhe me zhvillim për gjithë qytetarët.

Duke iu uruar Vitin e Ri 2023, si zakonisht, ju falënderojmë që zgjidhni Gazeta10 dhe Kanal10, për t’u informuar shpejt dhe saktë./Gazeta10

Gëzuar!

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur