Gazeta10

Haradinaj thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

AAK njofton se pas përfundimit të mbledhjes së jashtëzakonshme të kryesisë së partisë që ka nisur në ora 16:00, kryetari Ramush Haradinaj me fillim në ora 17:00 mban konferencë me gazetarë, në selinë qendrore të Aleancës.

Mediat janë ftuar që të marrin pjesë në këtë konferencë.

Tema e diskutimit në konferencë nuk është bërë e njohur në njoftim.

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?