Gazeta10

Hyseni përkufizon raportin Kurti-Rama: “Dy atllar me një mullar nuk lidhen” – Autokrat!

Nënkryetari i PSD-së, Zgjim Hyseni në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun” ka komentuar raportet në mes të kryemninistrit Kurti dhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.

Ai e ka përkufizuar raportin e Kurtit dhe Ramës si dy alltar me një mullar nuk lidhen, raporton Gazeta10.

“Dy alltar me ni mullar nuk lidhen, sepse është një vend dhe janë dy koka, është e njejta gjë me raportin e kryeministrit Kurti dhe kryeminitrit Rama, dy autocrat kur nuk janë aleat, sepse në një luftë të përbashkët ata kanë me qenë armiq”, tha ai në Kanal10.

Hyseni e ka quajtur kryeministrin Kurti autokrat dhe kjo ka ndezur një debat në studio.

Për detaje më të hollsishme ndiqni videon më poshtë./Gazeta10

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
IMG_6519
Në këtë orë falet nesër Kurban Bajrami
Screenshot 2024-06-13 212130
"Kingji falë t'koft" - 3 vjet më vonë "Drenica" i bashkon dorën Gani Gecit e Arben Ahmetit
LAJMI-I-FUNDIT
Ky është i riu që e rrëmbeu 29-vjeçarin dhe kërkoi 30 mijë euro për lirimin e tij