Gazeta10

Isufi: Spanja nuk i jep hapësirë kundërshtarit prandaj na duhet durim

Kanë mbeture dhe pak minuta nga ndeshja futbollistike në mes të Shqipërisë dhe Spanjës.

Trajneri i njohur Bekim Isufi në emisionin “Kampionët” në Kanal10, ka thënë se Spanja nuk i jep hapësirë kundërshtarit prandaj , Shqipërisë i duhet durimi në fushë.

“Duhet të jemi të fokusuar që nga pak të marrim shumë”, ka thënë Isufi.

Tutje ai ka thënë se Shqipëria duhet t’i shfrytëzojë ndërprerjet në mënyrë që të vjen në shprehje për shënim të golit.

Fitorja eventuale e Shqipërisë ndaj Spanjës, kuqezinjve do t’u jepte rastin të kualifikohen në Euro2024. /GAZETA10/

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?