Gazeta10

Juventusi favorit për të transferuar Memphis Depay 

Memphis Depay në ditët në vazhdim pritet të largohet nga Barcelona.

Depay karrierën do ta vazhdojë në Serie A, te skuadra e Juventusit.

Avokatët e holandezit janë në negociata me kryesinë e klubit të Barcelonës për të shkëputur kontratën, e cila është valide deri në vitin 2023.

Në edicionin e kaluar sulmuesi holandez arriti të shënojë 13 gola me ekipin katalan.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë