Gazeta10

Kapet një sasi e madhe barnash të dyshimta në një depo në Mitrovicë të Veriut

Një sasi e madhe barnash është gjetur në një depo afërs Stacionit të Autobusëve në Mitrovicë të Veriut, ka konfirmuar Zëvendës Drejtor për rajon të veriut, Veton Elshani, në një kontroll këtë pasdite të së martes.

“Kemi gjetur produkte të ndryshme farmnaceutike në këtë depo. Ende s’dimë në pronësi të kujt janë dhe kush i shpërndanë. Tashmë kjo po hetohet”, ka thënë Elshani në një përgjigje për “KoSSeV”.

Në vend të ngjarjes po ashtu prezente është edhe Dogana e Kosovës.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur