Gazeta10

Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë

Darsej Morina dhe Olsi Podvorica janë dy të plagosurit në natën e sontme në Prishtinë pas një përleshje me disa persona të tjerë që ndodhen ende në arrati pas këtij incidenti.

Kështu ka mësuar nga burime të sigurta Gazeta10.

Gjithnjë sipas burimeve, deri te zënka mes tyre ka ardhur pas mosmarrëveshjeve me të dyshuarit tjerë që kishte pasur Podvorica.  

Gazeta10 mëson po ashtu, se edhe më herët palët e përfshira kishin pasur përleshje mes vete.

Të plagosurit janë në gjendje stabile dhe janë duke marrë tretman mjekësor në QKUK.

Derisa siç ka raportuar gazetarja e Kanal10, njëri nga ta është i plagosur me armë zjarri, ndërsa tjetri me mjet të mprehtë.

Gazeta10 do të ju mbajë edhe më tej të informuar…

NË FOKUS

albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
p06-191004-314
“Katër fëmijë i kam lënë pa bukë”: Këshilltari i shkarkuar i Konjufcës ankohet për kredin 76 mijë euro
kurti-3
Kurti zgjohet me reagim për veriun - U dërgon mesazhe ndërkombëtarëve dhe serbëve në veri
kerstiq veriu
Gazetari serb nga veriu: Rezistenca e serbëve vdiq sot, mjaftuan disa policë e shok-bomba
346132544_251573380886211_2478339792372512310_n
Pamje dramatike nga rrahja në aeroport (VIDEO)
IMG_6871-1024x700-1
Gruaja kosovare që u vra nga burri në Zvicër, la pas vetes 4 fëmijë
kerstiq veriu
Lëndohet gazetari serb, Branislav Kërstiq, goditet me mjete të forta në Zveçan
maxresdefault (1)
"Më mirë lexo çfarë thotë pjesa tjetër e botës" - Vazhdon përplasja e ashpër e Von Cramonit me Bashën