Gazeta10

Kryetari i Lezhës falënderon live Kurtin, Osmanin, dhe Konjufcën për qasjen e tyre ndaj Lezhës

Kryetari i Lezhës, Pjerin Ndreu në emisionin Gallatë me Arben Ahmetin gjatë transmetimit të drejtëpërdrejtë ka falenderuar Kurtin Osmanin dhe Konjufcën.

Ai falenderimin e ka bërë ndaj këtyre të fundit për qasjen e tyre ndaj Lezhës, raporton Gazeta10.

“Dua ta falenderoj kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti për një qasje të mrekullueshme ndaj Lezhës, dhe ndaj meje personalisht, dua ta falenderoj edhe personalisht edhe presidenten Osmani që e ka vizitu Lezhën dhe kryeparlamentarin Konjufca që e kam edhe mikun tim personal të cilin e dua fort dhe të gjithë bashkë kanë bërë për Lezhën”, tha ai në Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube