Gazeta10

‘Kund vend mos me t’i lenë kësaj fare të keqe’ – Afrim Veseli flet për arrestimet për spiunazh

Ish koloneli i FSK-së, Afrim Veseli në emisionin “Raport me Naim Sadikun” ka komentuar arrestimet e sotme të të dyshuarve për spiunazh. 

Ai ka thënë se të gjithë spiunat duhet të arrestohen dhe mos të jenë të lirë asnjë, raporton Gazeta10.

“Por veç e lus një malsor i liruar politikisht ta vazhdojë luftën me trimat që i ka në agjencion dhe kund vend mos me ti lënë kësaj fare të keqe, se bashku me Policinë e Kosovës, me Prokurinë e Shtetit dhe Gjyqtarët t’ua tregojmë një herë e përgjithmonë vendin, sepse vetëm atëherë ne do të jemi të qetë”, tha ai na Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube