Gazeta10

Kurti shkon për ngushëllime te familja e deputetit Fatmir Humolli për vdekjen e vëllait

Kryeministri Albin Kurti ka shkuar sot në Lupç të Podujevës për ngushëllime në familjen e Fatmir Humollit, ish-deputetit të Vetëvendosjes, tani deputet i pavarur, për vdekjen e vëllait të tij, Naman Humollit.

Bashkë me Kurtin ka qenë edhe Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi.

“I shoqëruar nga Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ai i shprehu deputetit të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Fatmir Humolli, familjarëve dhe miqve ngushëllimet më të sinqerta për humbjen e më të dashurit të tyre, Naman Humolli”, thuhet në njoftimin e ZKM.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur