Gazeta10

Luiz Ejlli prezanton personin nga e cila i mori hapat e parë në muzikë

Këngëtari Luiz Ejlli,  talentin e tij për muzikë e ka shfaqur që në kohë të hershme dhe ky fakt dëshmon më së miri pasi vet ai më anë të një postimi në rrjetin social Instagram tregoi se nga i ka marrë hapat e parë në muzikë.

Ai ka publikuar një fotografi së bashku me një zonjë që artisti shkodran vertetoi se ishte mësusesja  e tij e parë që e mësoj të këndoj.

Në fotografi shihet Luizi me mësuesen në kohën sa ishte ai fëmijë dhe foto e shkrepur këto ditë, ai është shprehur se është mirënjohës ndaj saj dhe po ashtu ka kërkuar falje për sherret që i kishte bërë në atë kohë.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri