Gazeta10

Me një pozë në të brendshme para pasqyrës, Era Istrefi vë në pah linjat e theksuara të trupit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po e shijon në maksimum suksesin e dy projekteve të reja muzikore, me të cilat shënoi rikthimin në skenë.

“Bebe” dhe “TKRKT” janë pritur shumë mirë nga publiku shqiptar, duke arritur shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube.

Era ndërkohë po vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo publikoi për ndjekësit e saj në InstaStory një imazh atraktive para pasqyrës, në të cilën shfaqte linjat e theksuara trupore.

E veshur vetëm me të brendshme, Era dukej tejet joshëse në promovimin e fizikut të saj, të lakmueshëm nga shumë femra.

Era përndryshe ka paralajmëruar se që nga rikthimi i saj, do të vazhdojë të mos ndalet, duke qenë aktive vazhdimisht për fansat e saj.

Ndërkohë, ende nuk dihet se si do të jetë e ardhmja e saj në arenën ndërkombëtare, që kur stagnoi në atë drejtim, për shkak të pandemisë globale COVID-19. 

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë