Gazeta10

Nazmi Gripshi largimi i rradhës nga Ballkani


Nazmi Gripshi i bashkohet listës së të larguarve nga skuadra e Ballkanit.

Suharekasit janë duke u ballafaquar me largime të shumta, pas shpalljes së tretë rradhazi kampion në Superligën e Kosovës.

Gripshi ishte lojtari kyç i skuadrës së Ilir Dajës dhe një nga më meritorët që Ballkani triumfoi këtë vit në elitën e futbollit vendor.

Durrsaki ka para vetës disa oferta nga Evropa, dhe e ardhmja e tij pritet të zbulohet shumë shpejtë.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë