Gazeta10

“Një 18-vjeçare me një 50-vjeçar, s’bën!!” – Arianit Koci ‘ankohet’ për jetën e natës në Prishtinë

Avokati Arianit Koci në emisionin “Gallatë” me Arben Ahmetin ka folur rreth jetës të natës në Prishtinë.

Sipas tij, 18 vjeçarët dhe 50 vjeçarët nuk munden të rrinë në lokalet e njëjta, raporton Gazeta10

“Jeta e natës në Prishtinë është vetëm për moshat 18 – 25, jo për mua që jam mbi moshën 50 vjeçare, nuk është e hijshme një 50 vjeçar të shkon në vendet e njëjta sikur 18 vjeçarët, unë nuk mundem të shkojë në vendin e njejtë me vajzen time, nuk ka për moshën e mesme vende ku me dal, ndërsa në New York, dhe në Meksikë i gjen vendet për moshën e mesme”, tha ai në Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur