Gazeta10

“Njerëzit janë brenda duke u kall”- Kosovari publikon video nga një aksident i tmerrshëm në Itali

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali. Një kosovar që ka qenë kalimtar i rastit ka publikuar videon ku shihet një veturë e përfshirë nga zjarri ndërsa një tjetër e ndarë në mes.

Siç dëgjohet qytetari, brenda makinës ndodhen njerëz por, sipas tij nuk po mund t’i nxjerrin nga vetura për shkak të zjarrit.

“Qe sa ndodhi, aksidenti , njerëzit janë brenda duke u kall. Nuk guxojmë as me u afru”, dëgjohet duke thënë ai.

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët