Gazeta10

Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?

Një debat i ashpër ka ndodhur në studion e “Politikos” në mes të gazetarit Arben Ahmeti dhe ish luftëtarit Gani Geci.

Kjo përplasje ka ndodhur si pasojë e një deklarate të Gecit la për të nënkuptuar se ‘Hashim Thaçi i’a ka vrarë shokët’.

Ndaj kësaj deklarate ka reaguar gazetari Ahmeti duke e pyetur Gecin se a është i bindur që ti ka vrarë Hashim Thaçi shokët.

Për më shumë detajë mund të ndiqni videon./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?