Gazeta10

Prezantuesja e lajmeve e gëlltit mizën në transmetim live, reagimi i saj epik (VIDEO)

Një prezantuese e lajmeve televizive në Boston u përballë me një situatë të pakëndshme në një transmetim direkt.

Gazetarja e Boston 25 News Vanessa Welch ishte duke transmetuar live lajmet kur papritmas një mizë e vogël i ra në gojë.

Ajo e vërejti këtë por nuk u kollit dhe nuk bëri asnjë veprim tjetër duke vazhduar punën e saj.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur