Gazeta10

“Shumica po e përkrahin Vuçiqin”– Spahiu ‘bërtet’ në studion e Politikos

Në emisioni “Politiko” gjatë natës së sotme janë ngritur zërat për deklaratat nga Qeveria Kurti.

Komentatori Nexhmedin Spahiu në studion e politikos  ka ngritur zërin duke thënë se shumica në vendin tonë  po e përkrahin Vuçiqin.

“Në televizionet e Serbisë ti nuk gjenë asnjë që thot se kadal se Kurti ka drejt e Vuçiqi ska të drejt  edhe pse ka një opozitë shuëm të fort atje në Serbi, nuk thojnë njëhere te bëjmë njohjen e pastaj asociacioni. Ktu shumica e opinionisteve e përkrahin Vuçiqi”, ka thënë ai.

 Ai me këtë deklaratë ka akuzuar disa nga opinionistat në studio.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri