Gazeta10

Sonte në Politiko, diskutohet për (mos)marrëveshjen e madhe Kurti – Vuçiq

Sonte në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, me fillim nga ora 20:20 pas takimeve të sotme të zhvilluara në Bruksel, do të diskutohet për (mos)marrëveshjen Kurti – Vuçiq.

Të ftuar për të diskutuar për këtë takime janë: Arben Ahmeti, Adrian Collaku, Blerim Gashi, Fatime Hajdari, Faton Topalli, Halil Matoshi, Milaim Zeka dhe Krenar Shala. Teksa, në lidhje të drejtpërdrejt nga Brukseli do të jetë gazetari, Xhemajl Rexha. 

Emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, mund ta ndiqni drejtpërdrejt në kanalin zyrtar të Kanal 10 në Youtube. /Gazeta10 

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë