Gazeta10

Sot mbahet takimi në Bruksel

Bashkimi Evropian ka konfirmuar se sot do ta mbajë një sërë takimesh me kryeministrin Albin Kurti dhe presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në Bruksel, rreth

Read More »