Gazeta10

Zyrtarizohet DJ i ri Dafina Zeqirit, ndan rrugët me DJ-Geek

Këngëtarja e njohur,  Dafina Zeqiri  e cila pati një sezon të ngjeshur me këngë të shumta e koncerte të njëpasnjëshme, por më të përfunduar sezona e verës këngëtarja ndau rrugët edhe profesionalisht me ish- të dashurin e saj DJ-Geek.

Këngëtarja është bërë me DJ të ri dhe tash e tutje do ta shoqërojë në koncerte DJ i saj me emrin e quajtur Dandara.

Kështu është bërë e ditur nga grupi menaxhues i saj MoneyZ me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

‘Është zyrtare. Duam t’i urojmë mirëseardhje publikisht anëtarit tonë më të ri, DJ Dandara në familjen tonë’, thuhet në njoftimin e MoneyZ.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur