Gazeta10

Aksident i rëndë trafiku në Orllat, dyshohet për të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistrale Prishtinë – Pejë, me konkretisht ne fshatin Orllat.

Në aksident janë përfshi dy vetra.

Gazeta10 ka arritur të sigurojë pamje nga vendi i ngjarjes.

Mësohet në përveç dëmeve materiale, ka edhe të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa