Gazeta10

Alarmohet Pallati Mbretëror pak ditë para kurorëzimit, shpërthim i kontrolluar dhe një i arrestuar

Pallati Buckingham është rrethuar nga policia pasi një burrë hodhi predha të dyshuara arme gjahu në tokë jashtë rezidencës mbretërore. Burri u arrestua nga policia. 

Ekipet e medias që ndodheshin në zonë janë evakuuar, pasi pak më pas ka ndodhur një shpërthim i kontrolluar.

Forcat e policisë qëndrojnë në vendngjarje, pasi burrit iu gjet edhe një çantë e dyshimtë.

Incidenti vjen vetëm katër ditë para kurorëzimit të mbretit Charles.

Alarmohet Pallati Mbretëror pak ditë para kurorëzimit,

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat