Gazeta10

“Bac u kry”, Tahiri: Me këtë trend të votimit të amandamenteve kjo betejë do të fitohet

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Besnik Tahiri që është pjesë e delegacionit të Kosovës në Këshillin e Evropës ka komentuar zhvillimet atje.

Amendamentet e propozuar nga Serbia janë duke u hedhur poshtë e nga një..

 “Me këtë trend të votimit të amandamenteve mundem me ju thënë që kjo betejë do të fitohet BAC U KRY”, ka thënë Tahiri.

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë