Gazeta10

Edi Rama me një video ndan përshtypjet e para të udhëtarëve për tunelin e Llogarasë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ndarë një video me përshtypjet e para të udhëtarëve që kaluan nëpërmjet tunelit të Llogarasë.

Vozitësit që kanë pasur mundësi të kalojnë ditën e parë në këtë tunel prej 6 kilometrash thonë se është një investim shumë i mirë me të gjitha standartet evropiane.

“Ky është tuneli më i mirë në të gjithë Evropën. Rruga e mirë me standarde”, ishin disa nga vlerësimet e qytetarëve.

 “MIRËMËNGJES, dhe me përshtypjet e udhëtarëve të parë në tunelin e Llogarasë, ju uroj fundjavë të mbarë”, ka shkruar Rama.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur