Gazeta10

‘Familja shpëton mrekullisht’, makina përfshihet nga flakët në aksin Dukat-Dhërmi

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në dalje të tunelit të Llogarasë, me një makinë tip Mercedes fouristradë, që është përfshirë nga flakët.

Familjarët kanë shpëtuar mrekullisht, me prindërit dhe dy fëmijët që kanë dalë menjëherë nga automjeti pasi kanë parë tym.

Shkëndija elektrike dyshohet se ka qenë shkaku i zjarrit që përfshiu automjetin.

Njoftimi i policisë:

Sot, në aksin rrugor Dukat-Dhërmi, dyshohet se aksidentalisht si pasojë e një shkëndije elektrike, ka marrë flakë, në ecje e sipër, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E. S, 55 vjeç. Nga flakët janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë