Gazeta10

Ferma VIP ekskluzivisht në NimiTV për diasporën shqiptare në Evropë falas

NimiTV, një nga platformat më të preferuara për përmbajtjen me kanale shqip, po sjellë një lajm të madh për diasporën shqiptare në Evropë.

Tani, të gjithë ata që janë të lidhur me kulturën dhe realitetin e tyre shqiptar, kanë mundësinë për të shikuar TV show më të ri “Ferma VIP” në NimiTV pa pagesë shtesë.

Me pjesëmarrës të njohur nga bota e artit, sportit dhe showbiz-it, ky TV show sjellë emocione, sfida dhe argëtim. Tani, nëpërmjet NimiTV diaspora shqiptare në Evropë ka mundësinë për të ndjekur aventurat dhe humorin e “Ferma VIP”.

Për tu abonuar në NimiTV, ju lutem vizitoni faqen zyrtare www.nimitv.com

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur