Gazeta10

“Jo fitnesi, dieta” gënjeshtra të femrave n’estradë, krejt janë operacione’, Shala thumbon koleget

Këngëtarja Bafte Shala ka thumbuar keq koleget e saj sa i përket paraqitjes fizike të tyre dhe si ato duken para fansave të tyre.

Ajo në emisionin “Hambar” në Kanal10 ka thënë se shumica prej këngëtareve kanë ndërhyrje dhe janë gënjeshtra ato të cilat thonë se e kanë trupin nga fitnesi e dieta, raporton Gazeta10.

“Këto që thojnë jo fitnesi, jo dieta, jo natyra, këto janë shumë gënjeshtra që bëjnë femrat sepse sidomos femrat e estradës tonë nuk mund ta gënjejnë publikun por vetëm veten e tyre, ndërkaq jam nga të parar ftyrat publike që e kam pranuar haptas mbushjet dhe operacionet plastike, dhe tash që po vazhdojë trendin për heqjen e tyre, sepse jo vetëm në Kosovë por kudo në botë po shkohet drejtë normalitetit, prandaj edhe unë vendosa të i heq ato, sepse jam ngopur nga operacionet plastike”, tha ajo në Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur